You are currently viewing 3 sztuczki na darmową dostawę z Aliexpress

3 sztuczki na darmową dostawę z Aliexpress

AliExpress jako platforma przeznaczona do zakupów, jest sama w sobie wyjątkowa i zakupy na niej to wiele korzyści. Poprzednim razem pisaliśmy o sześciu przydatnych wskazówkach podczas zakupów na Aliexpress. Omawianą kwestią w niniejszym artykule jest dostawa i na niej się skupimy. Jedną z takich benefitów, jest możliwość zakupienia produktu z darmową wysyłką do Polski, jak i do innych krajów. Natomiast można zauważyć, że coraz trudniej znaleźć w omawianym sklepie, sprzedawców oferujących taką formę dostawy. Po przeczytaniu tego artykułu, dowiesz się o 3 sposobach na darmową wysyłkę z AliExpress do Polski. Dzięki temu unikniesz dodatkowych kosztów wysyłki podczas zakupów wybranych towarów. Warto również pamiętać o możliwości wykorzystania kuponów dostępnych na AliExpress, które mogą znacznie obniżyć koszty wysyłki. Kupony stanowią świetną okazję do zaoszczędzenia środków pieniężnych podczas robienia zakupów.

Możesz skorzystać z funkcji filtrowania darmowa wysyłka dostępnej na stronie internetowej Aliexpress czy w aplikacji mobilnej. Jest to przydatne narzędzie, które ułatwia znajdowanie produktów, które nie wymagają dodatkowej opłaty za wysyłkę. Przyjrzyjmy się bliżej, jak korzystać z tej funkcji dla Twojej wygody podczas zakupów.

Wyszukiwanie opcji darmowej wysyłki na stronie internetowej sklepu Aliexpress z poziomu komputera w wersji przeglądarkowej

Na początku musisz wybrać daną kategorię produktów na stronie AliExpress. Alternatywnie możesz skorzystać z paska wyszukiwania znajdującego się u góry strony sklepu internetowego. Wpisz swoją nazwę produktu lub kategorię, następnie kliknij ikonę lupy.

Poniżej zostaną wyświetlone wszystkie produkty znalezione przez AliExpress zgodnie z Twoim zapytaniem. Pamiętaj, że na górze sklepu znajdziesz panel z różnymi opcjami, w tym Darmową dostawą. Po kliknięciu w to pole wyboru, AliExpress zastosuje filtr, prezentując jedynie produkty z darmową dostawą, zgodnie z poniższą grafiką.

Wyszukiwanie opcji darmowej dostawy z poziomu aplikacji mobilnej Aliexpress na iOS-a/Androida

Na ekranie głównym aplikacji Aliexpress na smartfony, masz możliwość wyboru opcji kategorii lub skorzystania z paska wyszukiwania, gdzie wpisujesz nazwę interesującego Cię produktu lub dziedzinę i klikasz ikonę lupy. Następnie pojawi Ci się pasek narzędziowy u góry aplikacji, służący do filtrowania produktów. Wybierasz opcję Darmowa dostawa / Free Shipping i automatycznie podstawiają się produkty z darmową wysyłką.

Zapytanie o możliwość darmowej wysyłki już po zakupie produktu

Tę opisaną metodę możesz wykorzystać w ostateczności, aby ponegocjować warunki sprzedaży w postaci niższych kosztów wysyłki lub ich całkowitego wykluczenia ze sprzedawcą.

Opcja nr 1: Na samym początku, dodajesz wszystkie interesujące Cię wybrane produkty od danego jednego sprzedawcy (zwróć na to uwagę, jeżeli zamawiasz produkty od kilku sprzedających). Następnie przejdź do podsumowania i wybierz alternatywną metodę płatności, której wcześniej nie używałeś i dla której nie masz zapisanych danych płatniczych oraz masz ustawione limity na płatności, niższe niż wartość Twojego koszyka w aplikacji zakupowej. Następnie kliknij przycisk Zapłać teraz. Zamówienie będzie widniało nieopłacone. W tym czasie napisz bezpośrednio do sprzedawcy z zapytaniem o możliwość ewentualnego rabatu na dostawę. Jeżeli sprzedawca się nie zgodzi, możesz anulować zakup. Nie polecamy jednak tego sposobu. Robisz to na własną odpowiedzialność.

Opcja nr 2: Napisz bezpośrednio do sprzedawcy po angielsku jeszcze przed zakupem z informacją, że planujesz zakup większej ilości produktów i poproś o ewentualną zniżkę na dostawę, np. w formie kuponu obniżającego cenę wysyłki.

Pamiętaj, że obie opisane opcje, nie gwarantują skuteczności!

Podziel się reakcją z innymi!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz